Vítejte na Giantmicrobes!

Roztoč
Roztoč
Dermatophagoides pteronyssinus
Dermatophagoides pteronyssinus
 
I když mnoho lidí považuje pyl a zvířecí alergeny za hlavní spouštěče alergií, prachoví roztoči jsou hlavními příčinami celoročních alergií a astmat. Je jimi postiženo skoro 10% populace!
Prachoví roztoči žijí z kousků lidské kůže a bezprostřední příčinou alergických reakcí je protein z jejich trusu. (Každý roztoč produkuje několik tisíc kousků trusu během 4-5 měsíců svého života – a milióny roztočů obývají jednu průměrnou domácnost!)
Likvidace prachových roztočů ve vašem domě není zrovna malá výzva. Přesto pravidelným praním ložního prádla a oblečení v horké vodě můžete velký počet roztočů eliminovat. Odvlhčovače mohou také pomoci regulovat kolonie roztočů, i když abyste dosáhli devastačního účinku, museli byste vlhkost dlouhodobě udržovat pod 40% - obtížný úkol pro ty, kdo nežijí v přirozeně suchých oblastech. Protože polštáře a matrace jsou obzvlášť oblíbeným útočištěm prachových roztočů, antibakteriální přikrývky vám můžou značně ulevit. Konečně pravidelné luxování je naprosto nezbytné, jakmile se roztoči zavrtají hluboko do koberců a pohovek, nemohou jinak než toto území časem ovládnout.
To všechno z těchto prachových ušáčků dělá tvory, na které by se rozhodně nemělo zapomínat.


Rozměr:
  délka:    14 cm
  výška:     7 cm
  šířka:     10 cm

Roztoč

Uvedené ceny jsou vč. DPH

Dostupnost: 4 ks

Roztoč
255,- Kč

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.